Borová u Poličky

Středisková výprava do starého mlýna, celovíkendová hra na motivy z knihy Hobit.

Fénix 97

III. Slovanské Jamboree, Praha Džbán (6,5 tis. Skautů z celé Evropy šlo průvodem, naše heslo: „My jsme skauti ze železných hor, svatý Jiří je náš vzor“).

Tábor Lhoty - Legenda o Nefáriovi

Po dvouletém táboření v Jeníkově se tábor konal zase na Lhotech u Vortové. Probíhala celotáborová podle legendy o Nefáriovi - tábor se proměnil v město Magador, získávali jsme části magického znaku města, bojovali s černými pány.

Občanům města Magadoru pomáhali Rytíři junácké lilie, mezi které se po splnění všech zkoušek, dostali Dzin, Siky, Sam, Kája, Michal a Zajíc. Jednou z podmínek byl úspěšný návrat z nočního výsadku.

Svěcení klubovny

Na podzim světí Páter Ladislav Hojný naši klubovnu. Této slavnosti se zúčastnili sestry a bratři z Chotěboře, rodiče a ostatní hosté.