2005

Svojsíkův závod - okresní kolo

Tentokrát se závodu zúčastnili dvě hlídky a to Kamzíci, kteří byli na druhém místě a tudíž postoupili do Krajského kola a Vestožky (Veverky+Stonožky) obsadily také druhé místo a také postup do kraje.

Svojsíkův závod - krajské kolo

Vestožky – 2. místo

Kamzíci – 7. místo

Tábor 8. oddílu a části 6. oddílu - Lhoty

Tento tábor se konal na Lhotech u Vortové. Světlušky a vlčata byli rozděleni do 3 skupin (Francie, Španělsko, Portugalsko) a jejich úkolem bylo objevit Nový svět, dobýt ho a přivést zlato. Cestou překonávaly různé překážky (bouře, hlad, indiáni, rýžováni zlata, stavba lodi, kovbojský den,…)

Puťák 6. oddílu - Šumava

Při týdenním putování po Šumavě jsme navštívily Klatovy, Švihov, Nýrsko, Železnou Rudu, Černé a Čertovo jezero, Bílý vodopád. Spaly jsme ve stanech, koupaly se v řece, vařily si, okusily spaní v kempu i na faře, zažily vedro (1den) a zamračeno a deštivo (téměř pořád), brodily jsme řeku a dělaly táborák v kempu a taky starodávným vlakem, který měl okna na kliku.

Tábor 7. oddílu –Mrákotín u Telče – DIVOKÝ ZÁPAD

Kdo by se nechtěl podívat do doby proslulého Divokého západu, kdo by nechtěl poznat největší a nejstrašnější bandity pod sluncem, kdo by nechtěl zažít velká dobrodružství, ale také opravdová přátelství, nevyzpytatelné zrady. To vše je divoký západ a mnohem víc.

Další akce

Letos, tak jako každý rok jsme pořádali drakiádu, mikulášskou a vánoční nadílku, Tříkrálovou sbírku, zimní olympiádu, Misijní koláč, Květinový den, spoustu schůzek, oddílovek a výprav.