Výběh 2022
Aktualizováno 30.7.2022

Na Výběhu proběhne soutěž o nejlepší bábovku. Motivační video ůžete shlédnout na fb události  nebo zde

INFORMACE PRO BĚŽCE:

Registrovat na běh se můžete i na místě. Hodně nám ale ušetříte práci, když to zvládnete online předem .

V sokolovně budete mít zázemí (WC, převlékárny, sprchy, šatna – nehlídaná, občerstvení)

Občerstvovací stanice na trati nebudou.

ČASOVÝ PLÁN:

13:00      registrace běžců na 2 km nebo 10 km

13:45      slovo úvodem a instrukce

14:00      startovní výstřel

po 14:00 zahájení zábavného programu

16:00      překvapení

17:00      předpokládaný konec

VÝBĚH 2022

Výběh 2022
Výroční běh není závod v pravém slova smyslu. Skauti se nesnaží porazit ty druhé, ale sami sebe. V tomto duchu je i výroční běh připraven.

Letošním ročníkem Výběhu oslavíme výroční uplynutí 630let od první písemné zmínky o obci Kameničky.

Uskuteční se v Kameničkách u sokolovny (Kameničky 151), kde bude v neděli 28.8. 2022 ve 13h zahájena registrace účastníků. Chcete-li běžet, přihlaste se zde. Hodně nám tím pomůžete.

Budou připravené 2 trasy, které si můžete zvolit podle svých schopností - 2 km a 10 km. Občerstvovací stanice budou až v cíli.

V sokolovně se nachází toalety, šatny i sprchy. V šatnách se můžete na běh převléknout. Nebudou ale hlídané.

Startovné je 33 Kč.
Běhu se může zúčastnit kdokoliv, nejen zdatní a trénovaní běžci.
Trasa bude značena fáborky.

Na místě si můžete vyzkoušet rozmanité aktivity, vhodné pro všechny věkové kategorie.

Výtěžek z akce půjde na pomoc potřebnému dítěti z okolí Kameniček.

Pokud máte nějaké dotazy kontaktujte Elišku Šnevajsovou, 775 992 526, hromelis@seznam.cz

Na fotografie z loňska se můžete podívat zde.

VÝBĚH se uskuteční v Kameničkách u sokolovny (Kameničky 151), kde bude v neděli 28.8. 2022 ve 13h zahájena registrace účastníků. Chcete-li běžet, přihlaste se zde. Hodně nám tím pomůžete.

Běhu se může zúčastnit kdokoliv, nejen zdatní a trénovaní běžci.
Trasa bude značena fáborky.

Startovné je 33 Kč.

Na fotografie z loňska se můžete podívat zde.