Výprava do Hlinska a do bazénu 3. - 4.3.2012

03.03.2012 07:45

I letos se koná výprava do Hlinska spojená s návštěvou bazénu, který bude otevřený jenom pro nás.

Na tomto papíru jsou potřebné informace o výpravě, ale pokud se ti něco nezdá, neboj se mě kontaktovat.

Sraz: Kameničováci a okolí se sejdou na zastávce „pošta“ v 7:45 a Jeníkováci na „dolní“ zastávce v 7:50.

Autobus se platí společně, cena jízdenky je zahrnuta v celkové ceně za výpravu.

Konec: Jeníkováci vystoupí z autobusu „dole“ v 11:10 a Kameničováci u „pošty“ v 11:25.

Co vzít s sebou, abychom si to pořádně užili: plavky, rukávky nebo kruh (kdo potřebuje), ručník, mýdlo, igelitovou tašku na mokré prádlo, ešus nebo misku, lžíci, hrneček, pohodlné oblečení - něco dovnitř, ale
i něco ven (v hlinecké klubovně je elektrické topení), dobré boty, čepici, rukavice, šálu, spacák, karimatku, oblečení na spaní, oblečení na nedělní mši, kartičku zdravotní pojišťovny,
škrabku a 150Kč (jídlo, cesta, ubytování, bazén) a na vrch batohu nebo krosny přezůvky, aby se při příchodu do klubovny daly snadno vyndat. Jídlo si s sebou brát nemusíš, stačí, když se nasnídáš.

A to nejdůležitější jsem si nechala na konec. Výprava se koná 3. - 4. 3. 2012. Svoji účast nebo neúčast nahlas nejpozději do úterý 28. 2. 2012 Anežce Laštůvkové na tel. číslo: 777 703 907. Prosím opravdu tuto výpravu řešte se mnou (Anežkou)!!! Ne s vedoucími vašich dětí (kromě vlčat), dost se tím komplikuje plánování výpravy.

Děkuji a těším se