Okresní setkání vlčat a světlušek

13.09.2014 06:35

Okresní setkání vlčat a světlušek 2014

Sestry a bratři, zveme Vás na setkání vlčat a světlušek našeho okresu, které se uskuteční v sobotu 13. září v Šiškovicích u Slatiňan.

Čeká vás dopoledne plné disciplín a her, velká odpolední dobrodružná hra a posezení u ohně se zpěvem.

Sraz bude v 6:35 na nádraží v Hlinsku.

Zakončení bude v 17:00 na skautské základně v Šiškovicích. Prosíme rodiče, aby se mezi sebou domluvili a pro děti si přijeli.

Na sebe: skautský kroj nebo žluté tričko bez potisku s šátkem, přírodně laděné oblečení, sportovní obuv

Do batůžku: pláštěnku, KPZ, kartičku pojišťovny, uzeninu na opečení (oběd), větší svačinu na zbytek dne + pití na cestu, účastnický poplatek 30 Kč a 70 Kč na vlak a autobus (v případě většího zůstatku budou zbylé peníze vráceny), sporotovní oblečení dle počasí.

Čaj bude zajištěn na místě.

Prosíme, abyste nejpozději do čtvrtka 11. 9. nahlásili účast nebo neúčast svého dítěte Hanče Hromádkové na e-mail hhromadkova@seznam.cz nebo Michalu Novákovi na michal.novak.jen@gmail.com.

V naléhavých případech pište nebo volejte na 777 097 329 (Hanča Hromádková)

Těšíme se!!!