Tábor Jeníkov

Čtvrtý tábor jsme byli v Jeníkově u salaše spolu se Stěžerskýma skautama, se kterými sdílíme kuchyni i kuchaře. Někteří z nás si prodloužili tábor o týden tím, že tábořili ještě se stěžerskýma skautama. Tábořili jsme u salaše, protože hlavní náplní tábora byla stavba klubovny - kopaly se základy, na kterých se vyzdila podezdívka, začaly se dělat dřevěné stěny, vycpávat skelnou vatou. S prací nám pomáhali stěžerští skauti a také naši otcové, kteří přijeli.

Na tomto táboře se také plnili tři orlí pera a však jen Pony z Kameniček a Písnička s Jackie ze Stěžer byly úspěšné.

Pohádkový les

4. 6. 1995 jsme uspořádali první pohádkový les pro děti z okolí. Trasa vedla poblíž salaše jeníkovským lesem. Na děti čekali loupežníci, šaškové, Jeníček a Mařenka, strašidla, piráti a v cíli sladká odměna za jejich odvahu

Zorganizovali jsme také střediskové kolo závodu světlušek a vlčat, zúčastnili jsme se Svojsíkova závodu, kde se skauti umístili na čtvrtém místě. Ve Skutči se slavilo 75. výročí založení skautingu a tak se tam konal svojsíkův závod a spousta dalších aktivit, třeba závod roverů a rangers, country bál. Jeli jsme do Stěžer na vánoční akademii.